Zájezdní Hostinec U Jiskrů

ELATUS ERA - zkušenosti agronomů

produktové video pro společnost Syngenta SK

řeznictví Václav Holý (Velvary) pro Nákup z farmy

video pro společnost Nákup z farmy

PIZZA U PEKAŘE

promo video pro pizzaupekare.cz

Obec Skvrkyně

Video k soutěži Obec roku – spolupráce se zemědělskými subjekty.

www.foodfilmfest.cz

DOŽÍNKY NA ZÁMKU ÚHOLIČKY 2016

Dožínkové setkání na zámku Úholičky pořádali: Rodinná farma Jan Miller, rodinná farma Josef Ženíšek, rodinná farma Josef Rous, rodinná farma Václav Čtrnáctý, rodinná farma Václav Chlupatý, rodinná farma Petr Herink, rodinná farma Václav Kubelka, rodinná farma Miloslav Brožek, rodinná farma Antonín Krátký, rodinná farma Oldřich Poláček, rodinná farma Rostislav Dias, rodinná farma Jakub Nosek.

Partnery Dožínek jsou: Komerční banka, Asociace soukromého zemědělství ČR , Zámek Úholičky, Svaz vlastníků půdy ČR, Asociace majitelů hradů a zámků, BAOBAB, PEKASS, PROWENA, ZEUS a.s., AAGRO KOMODITY a.s., REGIOS, B+S Broker s.r.o.

SLOW FOOD NA LIFE SCIENCES FF 2014

V rámci doprovodného programu LSFF 2014 návštěvníci mohli ochutnat Preštíka na grilu, kterého naservírovala restaurace Zájezd a řeznictví Naše Maso.
Se skupinou ZDROJOVNA jsme si mohli vyrobit šperky nebo doplňky z věcí a materiálů, které nejsou jen na jedno použití. Ze starých věcí se totiž často mohou vytvořit i parádní nové.
Se družením SPOLU NA ČZU jsme si složili židli z kartonu a KOKOZA nám ukázala, jak na výrobu domácího vermikomposteru.
Osvěžení ducha a podráždění chuťových pohárků zaručila vína z Moravských Kopanic a voňavé placky z pece tandoori. Na závěr nám přátelé ze SLOW FOOD YOUTH NETWORK na kuchařské show ukázali, jak se dá i v malé kolejní kuchyňce vykouzlit dobré a zajímavé jídlo!

PROPAGAČNÍ FILM SDRUŽENÍ OBCÍ KOKOŘÍNSKA

Propagační film SOK představuje přírodní a kulturní bohatství svazku sedmnácti obcí – Hostín, Chorušice, Kadlín, Kanina, Kokořín, Liblice, Lhotka, Lobeč, Mělnické Vtelno, Mšeno, Nebužely, Nosálov, Řepín, Stránka, Střemy, Velký Borek, Vysoká.

FILM O PROJEKTU UČÍME SE FILMEM

Učíme se filmem je název vzdělávacího projektu, který v roce 2014 realizovaly čtyři místní akční skupiny (MAS) ze středočeského kraje. Významným partnerem projektu je občanské sdružení Harvest Films, jehož úkolem je odborné poradenství v oblasti výběru dokumentárních filmů.

MIKROBIOTA

Vědecko-detektivní příběh ve kterém detektiv Lucián Krutomluv rozkrývá problémy se zažíváním, které tíží tajemnou Vědu.

TANEČNÍK

Videoklip pro Kateřina Svobodová a Tajemoje
Kateřina Svobodová – zpěv, piano
Helena Paurová – violoncello
Ondřej Hlas – kytara
Matyáš Paur – bicí
Štěpán Alexander – režie, kamera, střih