LAND CRAFT

Vznikající umělecký lihovar.

web Landcraft

FOOD FILM FEST

Food Film Fest je programová sekce Life Sciences Film Festivalu.

Web FFF

LES FEST

Filmový festival o lesích a lidech.

Více informací

KINOSTAN

Věda v poli? Ano! Doslova, i přeneseně!
ASZ (Asociace soukromého zemědělství ČR) a HF (společenství Harvest Films) společně přenesli to nejlepší z vědy na LSFF přímo na pole.

Co mobilní KINOSTAN nabízí?
KINOSTAN nabízí to nejlepší z Life Sciences Film Festivalu na ČZU, vědu v jídle, v půdě, v rostlinách, v živých tvorech, vědu objasňující tradiční postupy a přinášející technologie budoucnosti.
KINOSTAN představuje inspiraci ze světa i z domova, slovem i obrazem, ale především představováním praxe lidí, kteří svou praxi provozují udržitelně.
V obrazech i v průvodním slovu se možná dozvíte, že to není žádná věda, že stačí často velmi málo pro to, aby věci fungovaly lépe.

Více informací

UČÍME SE FILMEM

Z.s. Harvest Films je partnerem 4 Místních akčních skupin (MAS Region Pošembeří, Přemyslovské střední Čechy o.p.s., MAS Sedlčansko, o.p.s. a, MAS Vyhlídky) v jedinečném projektu Učíme se filmem.

Prostřednictvím dokumentárních filmů a seminářů si realizátoři projektu kladou za cíl podnítit diskusi (ba i polemiku), vzbudit emoce, které v konečném důsledku povedou k činům. K činům místních lidí, v jejichž moci je život na venkově změnit k lepšímu. Tento záměr je veden myšlenkou, že trvale udržitelnou hodnotu mají výsledky spontánní a dobrovolné práce lidí z daného regionu, ne uměle implantované záměry. Proto je třeba lidi inspirovat a „naučit, jak na to“, ostatní zvládnou sami.

 

Více informací

LIFE SCIENCES FILM FESTIVAL

Harvest Films společně s Českou zemědělskou univerzitou v Praze organizuje mezinárodní filmový festival dokumentárních filmů s tématikou potravinových věd a udržitelného rozvoje.

 

web LSFF

Kulturní a vzdělávací centrum Harvest Films v Tursku

Nově zrekonstruované filmové vzdělávací centrum nabízí od roku 2013 projekce, workshopy, besedy a semináře na aktuální témata a další edukační aktivity.

Kontakt